کاردلیا: گزارش روز پنجم

گزارش روز پنجم (۹ خرداد ۹۷)

 

روز پنجم و خستگی مفرط، کار زیاد و البته ثابت نبودن در یک‌جا بیشتر وقت مرا گرفت. متاسفانه به مطالعه نرسیدم تا خانه که جبران شود. امروز تمرینات را تا حد ممکن انجام دادم اما پیشرفتی نداشتم وزن که همچنان ثابت مانده و البته که هنوز نباید کاهش وزن بیشتر از این در کار باشد.

تغذیه امروز بیشتر برنج بود و البته زیاد هم بود. به هرحال قرمه سبزی دوبار گرم شده را نمی‌توان دست رد بر سینه‌اش زد. هرچند که مطابق برنامه بود و زیادی خورده نشد اما کمی بی‌موقع بود.

 

در عوض شب مطابق رژیم تغذیه‌ای برنامه بود و با نان جو و پنیر و عسل و گردو جبران شد. سالمتر از قبل. یک روز معمولی همراه با تمرینات معمولی و مطابق برنامه پیش رفتم. مرز خاصی را نشکستم و همان چند عدد اضافی را که هر روز دارم به آن‌ها اضافه کردم.

خوشحالم که هر روز یک گام رو به جلو بر‌ می‌دارم و خوشحالتر که کاردلیا نتیجه بخشی خودش را از همان ابتدا آغاز کرده و بسیار خوشحالتر که در انتها با کامل کردن همه‌ مستندات و کامل کردن نواقص و افزایش اطلاعات می‌توانم به دیگران کمک کنم.

 

مراقبه امروز خیلی کمک کرد با اینکه از ۵ دقیقه تجاوز نکرد خیلی آرامش خوبی برایم به ارمغان آورد.

 

 

نتیجه و بررسی

 

با اینکه خستگی مفرط مرا در بر گرفته بود اما باز هم تسلیم نشدم. این یعنی حتی کوچکترین کار را باید انجام داد یعنی حداقل‌ها را باید اجرا کرد. گرچه همیشه باید بلند گام برداشت اما همیشه گام‌های کوچک برای آغاز مطمئن‌تر خواهند بود. هنوز لاغری حاصل نشده که صد البته هنوز راه درازی در پیش دارم برای این‌کار.

 

تمرینات فردا بیشتر خواهد شد. ذن هم کم کم بصورت ثابت در خواهد آمد. البته کم کم به معنی خیلی زود است و مطابق برنامه.

 

همه ما می‌توانیم، پیش بسوی بهتر شدن:)

بدون دیدگاه برای کاردلیا: گزارش روز پنجم

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *