کاردلیا: گزارش روز هفتم

گزارش روز هفتم (۱۱ خرداد ۹۷)

یک هفته از برنامه طی شد. هفته اول با هر سختی و آسانی که بود نتیجه‌های خوبی به همراه داشت. شیب ملایم را طی می‌کنم و به زیر ۸۰ کیلوگرم رسیدم. کم کم باید کمی به سرعت و فشار افزوده شود اما همه چیز گام به گام خواهد بود.

ذن کوتاه امروز به خوبی عملکرد بهتری برای من رقم زد. خستگی کمتری داشتم اما همچنان کوفتگی کمی بخاطر کمی کار زیاد و کمبود خواب در بدنم وجود دارد. به هرحال سربازی را هرچقدر بالا دست هم باشی باز اتلاف وقتی بیش نیست.

مطالعه امروز بر روی مبحث ششم مقررات ملی ساختمان متمرکز شده بود. متاسفانه ساعت مطالعه با کاهش شدیدی همراه شده که اگر جبران نکنم به شدت افول خواهم داشت.

مسیر خوبی را طی کرده‌ام. امروز تغذیه‌ام با برنج شروع شد اما کم، به هرحال لوبیا پلوی خوشمزه مادرم را نمی‌شد کنار گذاشت. میوه فراوانی داشتم و شب که میهمانی دعوت بودم کباب و جوجه کباب همراه با کمی برنج برای شام داشتیم. البته کمی نان کشمشی برای افطاری در مهمانی تناول کردم اما بسیارناچیز بود. سوپ مرغ هم یک بشقاب خوردم ولی لب به نوشابه که سمی مهلک آن هم در رژیم است نزدم.

 

به نوشابه که سمی مهلک آن هم در رژیم است نزدم.

 

 

بررسی و نتیجه

مسیر تا به اینجا به خوبی پیش رفت و به زیر ۸۰ کیلو رسیدم، برای آغاز کار خیلی خوب و مفید بود. متوجه شدم که سوزاندن کالری فقط مختص حرکات خفن ورزشی نیست و با حرکات کوچک می‌توان به آن دست یافت.

فردا به ساعت مطالعه خواهم افزود و با هدیه دادن یکی از وسایل ورزشی به عموی خوبم باید به فکر روش بهتری باشم تا با خرید دوباره وسیله به تمرین‌ها بازگردیم.

تحت هیچ شرایطی نباید تسلیم شد حتی با از دست دادن چیزی، پستی و بلندی در مسیر وجود دارد اما خاموشی هرگز.

 

من می‌توانم، ما می‌توانیم.

بدون دیدگاه برای کاردلیا: گزارش روز هفتم

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *