کاردلیا: گزارش روز نخست

گزارش روز نخست (۵ خرداد ماه سال ۱۳۹۷):

امروز اولین روز کاردلیا بود. نه می‌شود گفت روز خوبی بود و نه می‌شود روز معمولی نامش نهاد. کمی تا قسمتی خوب بود. بجای صبحانه همراه با پدر و مادرم سحری خوردم فکر کنم سحری مفیدتر بود چون گشنگی خاصی نداشتم. با اینکه در حین خدمت هستم اما از فرصت استفاده کردم و توی فضای سبز پشت کش بدنسازی رو نصب کردم و همچنین حلقه تقویت مچ را با خودم بردم.

به نظرم فرصت هست که با خودم علاوه بر کتاب برای مطالعه کمی وسلیه می‌برم که شاید برای هر کسی میسر نباشد. بلاخره پس از هر سختی آسانی خواهد آمد. به قول مولانا این جهان کوهست و فعل ما ندا / سوی ما آید نداها را صدا.

خوشبختانه توانستم که نرمش‌ها را در فرصت‌های پیش آمده انجام بدهم ولی متاسفانه بخاطر شلوغی امروز نتوانستم به مطالعه برسم که آخر شب به آن پرداختم و جبران شد.

از لحاظ تغذیه اصلا رضایت ندارم، برنج باید به حداقل ممکن برسد که امروز حسابی نوش جان کردم. میوه باغ ملکوت سربازی مفید بود که از درخت مستقیم چیده می‌شدند. سرخ کردنی متاسفانه همچنان در رژیم من جا گرفته هرچند کم ولی باید تا حذف آن پیش بروم و مطابق برنامه باشم. اول هرکاری سختی و کاستی هست و قبلا نیز این روند را طی کرده‌ام.

خوشبختانه برای وقت افطار توانستم نان جو که بهترین تغذیه ممکن برای کاهش وزن است پیدا کنم، دست کم برای من و دوستانم به این گونه بوده است.

آب کم نوشیده شد که باید روزهای آتی را به بهبود این روند بپردازم.

خبر خوب اینکه فست فود مدت مدیدی است که در رژیم غذایی من جایی ندارد و طی یک سال اخیر از انگشتان یک دست تجاوز نکرده است.

نتیجه:

امروز برای آغاز کار نسبتا خوب پیش رفت. از وضعیت کلی رضایت نسبی دارم. مشکلات را باید اصلاح کنم و فردا خوشبختانه از سرخ کردنی و برنج خبری نیست که فرصت خوبی است برای محک زدن اضافه شدن تمرینات.

کاستی‌های امروز در فرداها جایی نخواهند داشت.

بدون دیدگاه برای کاردلیا: گزارش روز نخست

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *