کاردلیا: گزارش روز ششم

گزارش روز ششم (۱۰ خرداد ۹۷)

 

متاسفانه به علت مشکلات فنی در سرورهای هاستینگ و تغییراتی که بخاطر تحریم‌ها بوجود آمد گزارش دیرتر در اینجا پست شد.

 

روز ششم و خستگی بیشتر، امروز بیشتر استراحت داشتم، در هر صورت هرگاه یک چیزی هست و من هم به دنبال ۱۰۰٪ بودن نیستم. بخاطر خستگی زیاد تنوع تمرینات را کم کردم و فقط روی یک تمرین تمرکز کردم و آن را در طول ساعات کار پخش کردم و نتیجه بخش هم بود به خوبی فشار را احساس می‌کنم و صد البته درد و سفتی موضعی که حاصل شده است.

 

متاسفانه امروز روز پرباری نبود و شوربختانه کیفیت پایینی داشتم. البته برنامه ترک نشد و حداقل‌ها را رعایت کردم گرچه با تمام نارضایتی از خودم احساس خوبی برای تمرین دارم.

تغذیه بهتر بود امروز با کمی برنج و غذای محبوب من به نام نخودآب (به نظرم نوعی آب گوشت باید باشد که فقط از قلم و گوشت کم و نخود فراوان و آب و پیاز تشکیل شده + زردچوبه) و البته نان جو سپری شد. در انتها از ۲ عدد تخم مرغ آبپز و خرما و گردو، پنیر و مربا و قدری نان قندی پذیرایی از خود را پایان دادم. سرانجام هم مقداری میوه فصل که تازه رسیده‌اند به همراهی رژیم من پیوستند.

 

مراقبه و ذن (چِن) به خوبی انجام شد و چه حس خوبی داشتم، کمی زیاده روی شد البته چون وقتی چشمهایم باز شد گویی از خواب بلند شدم، هنوز برای سیر و سلوک خیلی زوده:))

 

بررسی و نتیجه

 

مهمترین بخش ذن بود که آرامش امروز را رقم زد با آنکه خستگی همچنان دست از سرم بر نمی‌دارد. همچنین مدل صحیح نشستن در این حالت برای عضلات کمر بسیار مفید است و حالت قوز مانند را می‌تواند در دراز مدت درمان نماید.

خستگی و هر مشکلی نباید مانع کاملی برای انجام کارها شود، صد البته که کاهش و استهلاک را در پی خواهد داشت اما هرگز نباید دست از تلاش کشید و باید برنامه را در حداقلی خود اجرا نمود.

با همه مشکلات مسیر را ادامه خواهم داد. و خوشبختانه با اینکه این دو سه روز آخر خستگی بود و من در حداقلی به سر می‌بردم با این‌حال به خوبی پیشرفته‌ام و کاهش وزن خوبی داشتم.

 

خوشحالم که مسیر را ادامه می‌دهم و خوب می‌دانم که لذت بردن از مسیر زندگی است و اهداف ما ایستگاه‌های لذت بخش زندگی هستند.

بدون دیدگاه برای کاردلیا: گزارش روز ششم

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *