کاردلیا: گزارش روز سیزدهم

گزارش روز سیزدهم (۱۷ خرداد ۹۷)

روز دوازدهم هم به سر آمد. روز سبکی بود و ورزش‌های سبکی داشتم به تعداد بسیار کمتر در حد گرم نگه داشتن و تمرین، یعنی همان حداقل‌ها.

رژیم کاهش وزن بدون ورزش مفید نیست، زیرا به سرعت باز خواهد گشتو همانطور که ممکن است به سرعت کاهش وزن داشته باشم. ورزش‌ هم به تنهایی لاغری نمی‌آورد بلکه تغذیه صحیح است که چربی‌های اضافی را آب خواهد کرد.

 

خوشبختانه به هدف اصلی که سلامتی است نزدیکم و آرامش هم در پی آن می‌آید فقط با اندک قدمی دورتر. تنها چالشی که خواهم داشت تناسب اندام دلخواه است که نسبت به آن دوی دیگر زمان‌بر است و تحت هیچ شرایطی علاقه‌ای به میانبرهای مضر ندارم. مطمئنا هیچ راهی بهتر از راه مستقیم نیست.

 

تغذیه بسیار خوبی داشتم، تنها برنج استفاده شده در دلمه‌ی فلفلی خوشمزه‌ای بود که در غروب خوردم، صبح با تخم مرغ و نان جو آغاز شد. همچنین سحر با نان جو و یک کاسه کوچک خورشت حسابی از خودم پذیرایی کردم. از تغذیه امروز خودم بسیار راضی‌ام.

 

بررسی و نتیجه

ورزش‌ها بصورت حداقلی انجام شد تا آمادگی حفظ شود گرچه روز استراحت بود و من تا نیمه روز فراموش کرده بودم که روز استراحت است. تمرین ذن بصورت پخش در طی روز انجام شد و چه آرامشی بهتر که قبل از استراحت کردن به دست آید.

 

فردا کمی از استراحت بیرون خواهم آمد و از پس فردا مطابق برنامه کمی بیشتر به تغذیه برای سلامتی و کمی بیشتر به تمرینات آرامش بخش خواهم رسید.

 

 

تغذیه هربار بهتر خواهد شد و در انتها تقریبا عاری از مضرات معمول خواهد بود و به این رژیم سلامتی ادامه خواهم داد.

بدون دیدگاه برای کاردلیا: گزارش روز سیزدهم

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *