کاردلیا: گزارش روز سوم

گزارش روز سوم (۷ خرداد ۹۷)

روز سوم و یک روز تقربیا معمولی. امروز حسابی خسته بودم و اصلا حوصله کاری را نداشتم، همین خستگی روی روحیه تاثیر می‌گذاره و می‌تواند جلوی کارها را بگیرد. خوشبختانه تسلیم نشدم و بجای بیکار نشستن هم به مطالعه روزانه رسیدم هم تمرینات را تا حد رضایت بخشی دنبال کردم. در هر صورت نباید تسلیم شد، همیشه پستی و بلندی وجود دارد امروز از آن روزهایی بود که خستگی نمی‌گذاشت حتی فکرم را متمرکز کنم و چشمم بسته می‌شد، به هر روشی که بود تا حد امکان کارها را انجام دادم، خوشبختانه کمی وقت برای چرت کوتاه پیدا کردم به هرحال وقت استراحت به ما می‌دهند:)

امروز برنج در وعده غذایی جا داشت و مرغ دو تکه بود متاسفانه ران به من رسید با اینکه مزه بهتری دارد اما سینه را ترجیح می‌دهم. افطار ۳ عدد خرما و ۲ عدد بامیه کوچک همراه با چای و نان و پنیر و عسل و گردو داشتم. شیر کاکائو غلیظ همراه با دو عدد کیک نیز در تغذیه امروز جا خشک کرد و یک قاشق چای خوری حلوای خانگی مادرم که بسیار خوشمزه بود.

آب هم به مقدار کافی نوشیدم اما همچنان باید بنوشم تا به اندازه کافی برسد.

 

نتیجه و بررسی

با هر خستگی که داشتم به کارها رسیدم. وزن همچنان ثابت و البته که در ۳ روز نباید هیچ انتظاری داشت و فقط برای یادداشت برداری حساب کرده‌ام. فردا تمرینات بیشتر خواهند شد و امیدوارم روند رو به رشدی داشته باشم. تمام تلاشم را خواهم کرد. تعداد تمرینات بیشتر شده بود و راضی هستم.

از فردا چَن (ذِن، مدیتیشن) روزانه افزوده خواهد شد.

بدون دیدگاه برای کاردلیا: گزارش روز سوم

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *