کاردلیا: گزارش روز دوم

گزارش روز دوم (۶ خرداد ۱۳۹۷)

خوشحالم که امروز قدری بهتر پیش رفتم. روز خوبی بود به تمریناتم بیشتر رسیدم گرچه نصبت به تعداد دیروز کمتر بود اما تنوع بیشتری جای دادم.

تغذیه امروزم خوراک با نان جو بود. یک لیوان خاکشیر و آب فراوان در رژیم امروزم جا داشت. می‌دانید که چیدن میوه از درخت چقدر لذت بخش است. همچنین شیر و یک کیک کوچک همراه با بیسکوییت چاشت امروزم بود.

نان و پنیر و چای و عسل و گردو هم که شب همراه با دو عدد خرما و نان سبوس دار جز تقریبا نهایی تغذیه امروزم بود. در نهایت با یک سیب به پایان رسید.

تمرینات امروز فقط به بالا تنه و دستان رسید. هنوز موتور ورزش درست گرم نشده و البته که باید مطابق برنامه کمی زمانبر باشد تا آسیب وارد نشود.

مطالعه امروز به سختی انجام شد ولی کارهای تمرین ضبط صدا با کمترین امکانات به خوبی پیش رفت.

وزن امروز به ۸۰ کیلوگرم رسید یعنی ۲ کیلو از قبل کمتر اما این فقط موقتی است برای من چون در تمرینات ما معمولا حدود ۱ الی ۲نیم کیلوگرم نوسان داریم اما خبر خوبیست که در حال نتیجه گیری هستم البته خطای ترازو را نیز باید لحاظ کرد.

 

نتیجه

امروز خوب پیشرفت. وضعیت رضایت بخشی بود. کاهش وزن نداشتم و فقط نوسان وزن دارم که برای من طبیعی است. البته رژیم غذایی تقریبا از یک هفته قبل شروع شده اما این سبک کاردلیا روز دوم است که آغاز گردیده است. به هرحال هنوز خیلی زود است تا نظر در مورد کاهش وزن داد.

فردا تمرینات را گسترش خواهم داد و کمی به تعداد هر تمرین خواهم افزود حتی اگر تک رقمی باشد.

بدون دیدگاه برای کاردلیا: گزارش روز دوم

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *