کاردلیا: گزارش روز دهم

گزارش روز دهم (۱۴ خرداد ۹۷)

روز دهم نیز به پایان رسید. امروز به خوبی به تمام تمرینات رسیدم. کمی هنوز ضعیف عمل می‌کنم که برای شروع کافی است. کم کم باید به افزایش تمرینات ورزشی و ورزش افزوده شود.

به مطالعه خودم رسیدم گرچه رضایت بخش نبود. تغذیه‌های امروز با اینکه فاصله زمانی داشتند اما کمی سنگین بودند. همچان وزنم کمی پایینتر از ۸۰ است و نوسان کمی در حد نیم کیلوگرم دارد.

تقریبا بدنم آماده انجام باقی تمرینات سنگینتر است و کاملا آمادگی تغذیه سالمتر را دارد.

 

برخلاف نظر فقها که به خطی کم کردن وزن فتوا می‌دهند و کافرانی که به یکباره کاهش وزن را توصیه می‌کنند:) تجربه به من ثابت کرده‌ است که با توجه به دوستان همراهم و خودم وزن انسان بصورت پلکانی کاهش می‌یابد یعنی به نظر فقها نزدیکتر است اما بصورت خطی نیست بلکه مانند موجی سینوسی نوسان دارد اما شیب کلی خط کاهش وزن تقریبا ثابت است.

 

مدیتیشن روزانه در انتهای شب انجام شد و کمک کرد تا پس از آن مشکلات روز را به راحتی وارسی کنم و به خودم بپردازم.

 

 

بررسی و نتیجه

 

گرچه مانند سال ۹۵ و نوشته‌ای که در اینجا اشاره کردم می‌شود با رژیم و تغذیه سالم به همراه ورزش سنگین به سرعت وزن خود را کاست، اما این روش برای کسانی که سابقه ورزشی ندارند و حتی خیلی از ورزشکاران کارآمد نیست و می‌تواند ضرر نیز داشته باشد.

 

اما با این پروژه نتایج خوبی را تا به اینجا بدست آورده‌ام. همانطور که از قبل برنامه دارم انتهای این پروژه تمام جزئیات و روش‌ را بیان خواهم کرد و در اختیارتان قرار خواهم داد.

 

در ۱۰ روز تقریبا ۴ کیلوگرم کاهش وزن با ثبات داشته‌ام گرچه روزهای خوبی را سپری نکردم و این خود یک نشانه خوب است.

 

خوشحالم که فردا تمرینات دیگر اضافه می‌شوند و بی‌صبرانه منتظر انجام آن‌ها هستم.

بدون دیدگاه برای کاردلیا: گزارش روز دهم

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *