معرفی کوتاه

بار اول وقتی زیستن پلاس راه افتاد با دوستان یک وبسایت برای زندگی همراه با طراحی و معماری و مهندسی درست کردیم که به بررسی موضوعات مختلف درباره بهتر زندگی کردن با تغییر پیرامون و محل زندگی و کار بپردازیم و البته یکسری مسایل داغ دیگر! اما همانطور که می‌بینید این روش راهی شکست شد مخصوصا که به شدت اختلاف کار و سلیقه پیدا شده بود. من همیشه به دنبال بالا بردن و بهتر کردن سطح زندگیم بودم درست مثل شما، البته فکر کنم همهٔ انسانها علاقه‌مند به پیشرفت هستند. ما هم همینطور بودیم فقط مدلهای ما با همه فرق می‌کرد! به هرحال چندتا نوشته، یک جزوه و اینفوگرافی هم تولید کردیم اما سرانجام نشد، نشد به همین سادگی! بخش قدیم سایت هم برای کسانی که کنجکاو هستند دوباره در دسترس خواهم گذاشت. (تصویر پایین گویای ماجرای قدیم است)

 

زیستن پلاس قدیم

لوگو و تصویر زیستن پلاس قدیم و شعارش

 

 

اما زیستن پلاس جدید. من هم به پیشرفت و موفقیت علاقه مندم درست مثل شما، و همچنین زندگی سالم و شادی را همیشه دنبال می‌کنم گرچه می‌دانم سخت است. پایه اولیه زیستن پلاس هم بر این اساس ایجاد شده. و چیزی که زیستن پلاس به دنبالش است این است که بتواند به شما کمک کند تا سطح زندگی و کیفیت خودتان را بالا ببرید بخصوص در سلامتی و پیشرفت کردن در زندگی! من هم مثل شما در این راه هستم و بخاطر علاقه‌ام به ماجراجویی در زندگی می‌خواهم پیشرفت کنم. تصمیم گرفتم این وبلاگ (وبسایت) را دوباره راه بندازم، و این شد که دوباره زیستن پلاس متولد شد.

 

 

زیستن پلاس جدید

 

 

شاید از زندگی خود راضی نباشید و شاید راضی هستید و می‌خواهید کیفیت زندگی خودتان را بالا ببرید همانطور که من این را می‌خواهم. پس در این راه با هم همراه هستیم  🙂

 

 

در زیستن پلاس تلاش می‌کنیم راه‌ها را یاد بگیریم تا سطح و کیفیت زندگی خود را بالا ببریم و (حداقل) به موفقیتی دست یابیم.

بدون دیدگاه برای معرفی کوتاه

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *