زندگی بهتر، آرامش بیشتر، همواره پیشرفت

یک آغازگر باش!

دورهٔ رایگانِ یک آغازگر باش!

Freegift bundle

دوره رایگان یک آغازگر باش، چگونه هرکاری را آغاز کنیم و آن را ادامه دهیم.

در این دوره شما خواهید آموخت تا چگونه خود را از آشفتگی و درماندگی به آغاز یک کار برسانید و آن را ادامه دهید. خواهید توانست تا کارهایی که هرگز آغاز نکردید را آغاز کنید.

دوره‌ای با هفت درس کاربردی + دانلود رایگان کتاب الکترونیکی بادبادک‌های موفقیت (ارسال به ایمیل شما)

یک آغازگر باش

   آیا تا به حال به دنبال شروع یک کار بوده‌اید اما هرگز آن را آغاز نکرده‌اید؟! رویایی در سر پرورانده‌اید اما نمی‌دانید از کجا آغاز کنید؟ ذهنتان آشفته است و سردرگم هستید؟ این دوره می‌تواند به شما برای آغاز کردن کمک کند.

 دوره رایگان یک هفته‌ای که در ایمیلتان دریافت خواهید کرد.

یک آغازگر باش

بادبادک‌های موفقیت

   هر روز خود را با جملات الهام بخش از بزرگان آغاز کنید. همه‌ی ما گاهی نیازمند تلنگری کوچک هستیم و چه بهتر که این تلنگر را خودمان هر روز صبح به خودمان بزنیم.

کتاب الکترونیکی رایگان «بادبادک‌های موفقیت» را پس از ثبت نام در این دوره دریافت خواهید کرد (PDF).

یک آغازگر باش چیست؟

   حتماً برای شما پیش‌ آمده است که کاری را می‌خواسته‌اید انجام دهید اما حتی به مرحله آغاز هم نرسیده است به خصوص هرچه اینکار بزرگتر بوده باشد.

   آغاز کردن یک هنر است. این هنر مانند هر هنر دیگری دارای درجه بندی است. هرچه کاری سخت‌تر باشد، آغاز آن نیز سخت‌تر می‌شود. و شما هرگاه درجه بالاتری در این هنر داشته باشید، کارهای مهمتری را می‌توانید به راحتی آغاز کنید.

در این دوره خواهید آموخت تا چگونه از آشفتگی و سردرگمی به آمادگی برای آغاز برسید و آن کار را ادامه دهید.

چه خواهیم گفت؟

   این یک انشای ساده نیست! بلکه در این دوره خواهیم دید که چگونه خود را برای آغاز کردن آماده کنید. این روش‌ها و تکنیک‌ها همگی بصورت تجربی آزمایش شده‌اند و امتحان خود را به خوبی پس داده‌اند.

   در این دوره مطالب زیر گفته خواهند شد:

  • مهار کردن آشفتگی‌ها
  • روش کاربردی آزادسازی ذهن
  • تصمیم گیری
  • برنامه ریزی
  • و …

هم اکنون ثبت نام کنید

ایمیل شما نزد زیستن پلاس محفوظ است
من علیرضا، به عنوان مدیریت زیستن پلاس به شما اطمینان می‌دهم که ایمیل شما هرگز در اختیار کسی/شرکتی/سایتی و هر شخص ثالث دیگری قرار نخواهد گرفت و نزد ما محفوظ باشد.
ما نیز هرگز برای شما ایمیل‌های نامربوط نخواهیم فرستاد.

چه چیزهایی در این دوره دریافت خواهم کرد؟

کتاب بادباک‌های موفقیت

کتاب بادبادک‌های موفقیت بصورت الکترونیکی شامل ۴۱ سخن الهام بخش برای آغاز هر روز شما همراه با طرح‌های زیبا که مخصوص شما زیستن پلاسی‌های گرامی جمع‌آوری و طراحی شده است. این کتاب در اولین ایمیل درست پس از ثبت نام برای شما ارسال خواهد شد و می‌توانید آن را دانلود نمایید و حتی به راحتی برای خود چاپ نمایید.

درس نخست – مهار کردن آشفتگی درونی

درس نخست چند دقیقه پس از اولین ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. در این درس شما خواهید آموخت تا چگونه آشفتگی درونی خود را مهار کنید و بر آن غلبه نمایید. یک درس کاملاً کاربردی همراه با برگهٔ تخلیه افکار منفی بصورت (PDF) تا به شما کمک کند افکار منفی خود را تخلیه کنید و از شر آنها خلاص شوید.

درس دوم – مهار کردن آشفتگی بیرونی

در درس دوم از این دوره شما فرا خواهید گرفت تا چگونه آشفتگی بیرونی خود را کنترل کنید. محیط شما نیاز به پیرایش دارد تا آشفتگی بیرونی سبب ایجاد آشفتگی درونی و عقب افتادن شما از آغاز و ادامه راه‌تان نگردد. در این درس شما یک اینفوگرافی دریافت خواهید کرد تا همیشه نقشه راه پیراستن پیرامون خود را داشته باشید. می‌توانید آن را چاپ کنید و در دیدرس خود قرار دهید.

درس سوم – آزادی ذهن

آخرین درسی که در روز نخست برای شما ارسال خواهد شد. در درس سوم به شما راه‌های رهایی ذهن را نشان خواهیم داد. این راه‌ها همیشه و در هر کاری کمک خواهند کرد تا ذهن خود را آزاد سازید. از یافتن هدف تا تعیین مسیر و آموختن تکنیک کاربردی جعبهٔ اندوختن. با این راهکار شما افکار خود را ساماندهی خواهید نمود.

درس چهارم – تصمیم گیری و برنامه ریزی

درس چهارم را در روز دوم دریافت خواهید کرد. درس تصمیم گیری و برنامه ریزی. در این درس با نکات کلیدی برای تصمیم گیری و برنامه ریزی خود آشنا خواهید شد. همچنین ۲ برگه (PDF) برای تصمیم گیری را می‌توانید دانلود کنید و به آسانی از بین گزینه‌های موجود تصمیم خود را برگزینید. در پایان ایمیل برای آن دسته از شما که نمی‌دانید چگونه برنامه ریزی نمایید یا شمایی که می‌خواهید آسانتر برنامه ریزی کنید فرمت برنامه روزانه را بصورت (PDF) قرارداده‌ایم تا دانلود نمایید.

درس پنجم – آمادگی ذهنی

درس پنجم به تشریح آمادگی ذهنی می‌پردازد. شما خواهید آموخت تا ذهن خود را چگونه برای مقابله با بدترین شرایط آماده کنید. چگونه ذهن شما پذیرای موفقیت باشد. روش‌ها و نکات کاربردی بسیار ساده که اگر روزانه انجام دهید و تمرین نمایید، ذهن شما آمادگی مقابله و تطبیق با هر شرایطی در هر راهی را خواهد داشت.

درس ششم – نخستین گام

در درس ششم به بررسی نخستین گام پرداخته شده است. گامی که در این ۵ درس ارائه شده و با انجام تمرین‌های آن‌ها اکنون آماده برداشتن شده است. در نهایت فایل بررسی بازخوردها را می‌توانید دانلود کنید تا با بررسی بازخوردها بتوانید روش خود را اصلاح کنید و مشکلات و نقاط ضعف و قوت خود را بیابید. این درس و درس بعدی در روز آخر یعنی روز سوم ایمیل خواهد شد.

درس هفتم – انگیزه و ادامه

در آخرین روز و پایان دوره شما یک آغازگر خواهید بود. نکات ادامه دادن و انگیزه داشتن را خواهید آموخت و با به کاربستن آن‌ها مسیر خود را تا رسیدن به هدف ادامه خواهید داد.

این فرصت را از دست ندهید!

آیا این دوره برای من مفید است؟

   هر دوره‌ای می‌تواند برای شما مفید واقع گردد اگر شما را برای رسیدن به هدفتان کمک نماید. این دوره را من به شخصه با توجه به تجربیات خود، دوستان و همچنین مطالعاتم در این زمینه تهیه کرده‌ام. در تهیه این دوره تمام تلاش خودم را کرده‌ام تا بهترین ارائه خودم را انجام داده باشم و در زمینه‌ای کم کاری نکرده باشم. خودم و اطرافیانم تمام این راه‌ها را پیموده‌ایم و نتیجه گرفته‌ایم. این‌ها همه از تجربه و استفاده از تجربیات دیگران به علاوه استفاده از کتاب‌ها و مقالات مفید و کاربردی در این زمینه پدید آمده‌اند.

   با این اوصاف این دوره می‌تواند برای خیلی از ما ماجراجویان زندگی مفید واقع گردد. بدیهی است که کسانی نیز هستند که برای آغاز کردن مسیری دغدغه ندارند و یا نیازی به آن ندارند که این دوره نمی‌تواند برای آن‌ها خیلی کاربرد داشته باشد. اما برای کسانی که می‌خواهند آغاز کنند و یا حتی کسانی که آغاز کرده‌اند ولی مشتاق هستند می‌تواند مفید باشد.

دروغ و فریب ممنوع!
اگر به دنبال یک دوره انگیزشی، جوگیرانه، فریبکارانه و … هستید تا شما را در آرزوهای خود غرق نماید، مانند گروهک‌های جدید که برخی حتی بنگاه اقتصادی تشکیل داده‌اند و عده‌ای از ما را با حرف‌های زیبا برای بهره خود در دام انداخته‌اند، باید بگویم این دوره مناسب شما نیست! با شرکت در این دوره شما نه در فانتزی غرق خواهید شد نه مانند بادکنک پر از انگیزه برای توهم پروری خواهید گشت. این یک دوره کاربردی از طرف یک آدم معمولی مانند همهٔ ما می‌باشد که امتحان خود را بصورت تجربی هم برای نویسنده و هم برای دوستان و اطرافین او پس داده است.

   این دوره یک دوره معمولی نیست اما توسط یک انسان معمولی تهیه شده است:) این دوره به گونه‌ای طراحی شده است تا هرگاه نیاز داشته باشید هر قسمت از آن را به کار بگیرید. مهم نیست که در کجای مسیر قرار گرفته باشید. این دوره می‌تواند شما را راهنمایی کند. هدف این دوره نیز همین است. راهنمایی شما.

   بهترین راه بهره‌مندی انجام تمرینات، رعایت نکات، به کاربستن آنها و اندیشیدن دربارهٔ آن‌هاست. با این حال پس از گذراندن آن می‌توانید هربار به آن رجوع کنید و از آن‌ها بهره بجویید. می‌توانید بارها و بارها استفاده نمایید. قرار نیست در این دوره شما چیز‌های عجیب و غریبی بخوانید، بسیاری از آن‌ها بدیهیات است که معمولاً ما فراموش می‌کنیم و پشت گوش می‌اندازیم. در اینجا شما آن‌ها را به یادخواهید آورد و همچنین با نکات تازه‌ای ممکن است آشنا شوید و از روش‌های کاربردی آن بهره‌مند گردید. به همین سادگی!

به همین سادگی!
این یک دورهٔ کاربردی و ساده است. بدیهیات پشت گوش انداخته را به یاد خواهید آورد و راهکارهای کاربردی آن را نیز فراخواهید گرفت تا در راه خود از آن‌ها بهره‌مند گردید.

گل

چرا رایگان؟

   مطمئناً محصولات پولی در زیستن پلاس موجود خواهد بود. اما این دوره می‌تواند به خیلی‌ها کمک کند، همچنین این کار به من احساس مفید بودن برای جامعه را می‌دهد. زیرا من عقیده دارم که باید کاری کرد تا جامعه جای بهتر برای زندگی (همه) شود. در این دوره تمام تلاشم بوده تا مطالب به خوبی بیان شوند و کاربردی باشند. همانطور که برای هر کار با مزدی انجام داده‌ام، گرچه مزد این‌کار را از بهتر شدن جامعه دریافت خواهم کرد. دلیل دیگر ارتباط با مخاطبان معلوم و همچنین احتمالی زیستن پلاس است. کسانی که محصولات و نوشته‌ها و … زیستن پلاس را دنبال می‌کنند و یا ممکن است جز این دسته قرار بگیرند.

اصلاً خودتان قبول دارید؟

   بله من کاملاً قبول دارم و در حقیقت انجامش می‌دهم. همیشه. معتقدم اگر چیزی برای من فایده نداشته باشه و یا من نتوانم فایده‌ای از آن برداشت کنم، هرگز آن را برای کسی توصیه نمی‌کنم. من هم مانند شما خیلی کارها را آغاز کردم، خیلی کارها را می‌ترسیدم و پشت گوش می‌انداختم اما با کلنجار رفتن توانستم آغاز کنم، در خیلی از کارها شکست خورده‌ام و در برخی نیز به موفقیت رسیده‌ام.

   این دوره نیز همانطور که گفتم آمیخته‌ای از تجربیات چندسال اخیر من، تجربیات و راهنمایی‌هایی که از دیگران دریافت کردم و راهکار‌ها و مطالبی که در حین مطالعه یافتم است. این روش‌ها امتحان خود را پس داده‌اند و اگر اجرا شوند می‌توانند کمک خوبی برای شما باشند.

   فراموش نکنید که قرار نیست با این دوره معجزه‌ای اتفاق بیافتد! حتی قرار نیست چیز عجیب و غریبی درون آن بیابید. این دوره فقط یک کمک و راهنمای کاربردی است تا به شما در آغاز کردن کار و مسیری که می‌خواهید کمک نماید. اما ضمانت می‌کنم که درصورت انجام تمرینات، به کاربستن نکات و اندیشیدن، از شرکت در این دوره پشیمان نخواهید شد و لبخند رضایت بر لبان شما نقش خواهد بست.

اگر بخواهیم ارزش ریالی را بدانیم؟
   این یک دورهٔ با کیفیت است که ارزش مالی آن را می‌توان دست کم به اندازه یک کلاس چند جلسه‌ای خودسازی و مشاوره قیمت گذاشت. اما در اینجا بصورت رایگان و آنلاین در خانه و هر محل دلخواهی می‌توانید در آن شرکت کنید و از دروس آن استفاده نمایید.

اگر شرکت نکنم چه چیزی از دست می‌دهم؟

   خیلی ساده و رُک بگویم. چیز خارق العاده‌ای از دست نمی‌دهید!

مطمئناً کتاب‌ها و راه‌های بسیاری را برای آغاز کردن خواهید یافت. این دوره یکی از آن‌هاست که به تجربه ثابت کرده است که کاربردی است. شما با شرکت در این دوره یک راه کاربردی را فرا خواهید گرفت که می‌تواند به شما برای آغاز مسیر و کارتان کمک شایانی کند و با شرکت نکردن آن را فرا نخواهید گرفت. به همین سادگی!

اما شما با شرکت نکردن این‌ها را از دست می‌دهید:

۱. کتاب الکترونیکی رایگان با قابلیت چاپ در قطع جیبی همراه با طرح‌های زیبا و جملات زیباتر از بزرگان (همچین کتابی دست کم چند هزار تومانی قیمت خواهد داشت).

۲. هفت درس کاربردی که در سه روز بصورت روزانه برای شما ارسال خواهد شد و در ایمیل خود برای همیشه خواهید داشت و می‌توانید آن رابرای استفاده در آینده. چاپ نمایید.

۳. پی دی اف‌های کمکی که برای این دوره طراحی شده‌اند.

همین!

می‌توانید هم اکنون ثبت نام کنید!