کاردلیا: گزارش روز یازدهم

گزارش روز یازدهم (۱۵ خرداد ۹۷)

روز یازدهم نیز به پایان رسید. پروژه کاردلیا تقریبا روی غلتک افتاده و من هم تقریبا عادت کردم. امروز دوباره نوسان وزن داشتم اما اینبار کمی بالاتر آمدم، با اینکه تمرینات را انجام دادم اما بخاطر ضعف و تعطیلی مجبور به استراحت بودم. با همه این‌ها به خوبی به تمرینات رسیدم و کم کم در حال پیشرفت هستم. این سیستم کاهش وزن هم مانند زندگی سینوسی است و فقط شیب معادل آن تقریبا یک نواخت است در حالی که مشتق لحظه‌ای در هر زمان متفاوت است:) (بله هنوز ریاضیات را از یاد نبرده‌ایم:‌)

 

رژیم غذایی امروز برنج بیشتری داشت. با اینحال در کل سلامتی را به خوبی به دنبال داشت. بخاطر سنگین شدن تقریبی ورزش و تمرین‌های آن کمی تشنگی همچنان دارم و با آرام آرام نوشیدن آب درحال رفع عطش هستم.

 

افطار مهمان خانواده بودم و به خوبی از خودم پذیرایی کردم چون امروز روز پذیرایی از خود بود:) از عسل تا خامه و گردو و یک عدد کتلت (خالی) همراه با نان و پنیر و سبزی که بسیار لذت بخش بود. در نهایت هم با یک کاسه کوچک حلیم خانگی خوشمزه حسابی به خودم رسیدم. البته با رعایت تغذیه و رژیم، در حقیقت همان نان و پنیر چند لقمه کوچک بیشتر نبود.

 

 

با اینکه روز عصبی‌ای تقریبا داشتم بخاطر تحلیل و طراحی یک سازه، اما مدیتیشن روزانه توانست تمام آن‌ها را آرام کند و این تلاتم بی‌دلیل را ازبین ببرد.

 

 

بررسی و نتیجه

 

تمرینات امشب بخاطر پشت سر هم بودن کمی سنگین‌تر شده بود و همینطور تنوع آن‌ها به بیش از ۵ نوع رسید. خوشبختانه به خوبی تمرینات را انجام دادم. فردا روز بهتری خواهد بود زیرا فشارها بیشتر خواهد شد و بخاطر گام‌های این چند روز به خوبی از پس آن نیز بر خواهم آمد.

تقریبا از روز ۱۴ ام یا همان هفته دوم تغذیه سالمتر خواهد شد و برخی از انواع طبخ غذا از منوی روزانه حذف خواهند شد.

بدون دیدگاه برای کاردلیا: گزارش روز یازدهم

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *