کاردلیا: گزارش روز هشتم

گزارش روز هشتم (۱۲ خرداد ۹۷)

اولین روز از هفته دوم و بدترین روز تا به اینجا. متاسفانه بخاطر فشار و کمبود خواب ناشی از بهم ریختگی ساعت خواب و فشردگی کارها و همچنین عدم مطابقت زمانی کارها به دلیل خدمت آن هم در سن بالاتر، برنامه نادرست اجرا شد و کاهش شدید تمرینات را داشتم. از نظر تغذیه امروز روز امتحان بود برای بد خوردن غذا تا میزان تاثیر را ببینم، شاید هم جالب باشد که اینگونه تغذیه بد و کمبود تمرین نشان دهد چگونه می‌توان بدن را بهم ریخت. به هرحال در زمان آزمایش هستم و سختی زیادی در پیش دارم. با اینحال نگذاشتم تمرینات به -۰- برسند و حداقلی را انجام دادم.

تغذیه خوبی نبود، تمرکز را کنار گذاشتم. در هر صورت بدترین روز تا به این نقطه بوده است.

بررسی و نتیجه

با توجه به عدم پوشش دهی درست برنامه و تغذیه بد همراه با کمی غذای نسبتا مضر، می‌توان گفت بهم ریختگی برنامه داشته‌ام و تنها راه آن ایستادگی و انجام کمترین کار ممکن است. البته مشکلات محیطی بی تاثر نیستند.

همه و همه اینها شرایط هستند و همیشه زندگی پستی و بلندی دارد، مهم این است که ما چگونه به آن واکنش نشان می‌دهیم. من تصمیم گرفته‌ام که ضعف نشان ندهم و تحت هیچ شرایطی تسلیم نمی‌شوم تا به هدف خودم برسم و این پروژه را به پایان برسانم. هفته قبل برایم رضایت بخش بود پس این هفته را با هر سختیی ممکن نیز رضایت بخش خواهم کرد.

رضایت بخشی از تلاش بسیار مهمتر از رضایت از نتیجه است. گرچه کمی پایین هستم اما خودم را بالا می‌کشم و هم اکنون نیز در حال طی کردن مسیر هستم.

هرگز تسلیم نا امیدی و کرخی نمی‌شویم.

بدون دیدگاه برای کاردلیا: گزارش روز هشتم

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *