زندگی بهتر، آرامش بیشتر، همواره پیشرفت

داستان ما

بهار و آغاز

در یک روز بهاری قرار شد تا زیستن پلاس برای زندگی بهتر به پا خیزد. درست در هنگام گشت و گذاری در طبیعت بود که زیستن پلاس جانی تازه یافت و برای سلامتی، برای بهتر شدن و برای جامعه‌ای بهتر بر پا خواست. هرگاه ما بتوانیم زندگی بهتری داشته باشیم می‌توانیم جامعه‌ای بهتر بسازیم. جامعه‌ای که همه بتوانیم از خوبی‌هایش بهره‌مند شویم. همهٔ ما لایق زندگی بهتری هستیم. برای بهتر زندگی کردن باید یادگرفت و تغییر کرد، از تجربه و دانش دیگران و خودمان. زیستن پلاس هم برای کمک به این ایده به وجود آمده است.

گلی از سنگ

ایده

زیستن پلاس 🙂 تشکیل شده از دو کلمه زیستن + پِلاس (plus) و معنای کلمه‌ای آن کاملا پیداست. اما زندگی با یک علامت مثبت بهتر نمی‌شود، می‌شود؟!
زیستن پلاس مکان، وبسایت، وبلاگ و یا هر آنچه می‌توان نامید است. مکانی برای راهنمایی همدیگر برای داشتن زندگی‌ای بهتر. وبسایتی با هدف ارائه راه‌کارها و راه‌حل‌هایی برای داشتن زندگی سالم و بهتر، نوشته‌هایی که تلاش شده‌است از تجربیات و دانش‌های مختلف برای بهتر کردن زندگی نگاشته شده باشند. و البته محصولات و چیزهایی برای پِلاس شدن زندگیمان!

چه کسی؟

علیرضا هستم، عاشق ورزش، طراحی، مهندسی، نوشتن، موسیقی، طبیعت و فلسفه چیزها! در اینجا تلاش دارم تا بتوانم کمکی به دوستان و همهٔ همراهانمان کنم، چه این کمک با نوشتن باشد، چه با صحبت چه با دوره و چه با ورزش و طبیعت باشد.

اگر هم از سوابق مربوط من بخواهید باید بگویم که زمینه‌های زیر مرا به ساخت زیستن پلاس وا داشت:

 

ورزش: از کودکی ورزش کردم و بصورت حرفه‌ای ادامه دادم. همیشه به دنبال فلسفه ورزش بخصوص هنرهای رزمی و کنگفو بوده‌ام. و حالا می‌خواهم دست کم با کمک آن راه سلامتی بیشتر را برای دیگران بازگو کنم. در حقیقت روح زیستن پلاس از هنرهای رزمی سرچشمه گرفته است.

طراحی: طراحی‌های من خلاصه به نقاشی نشد و به طراحی مهندسی، کامپیوتری و طراحی مسیر کشانده شد. راه‌ها را قبل از هر حرکتی می‌توان طراحی کرد و تلاش دارم تا کمکی از این توانایی برای دیگران باشم.

شکست و پیروزی: بله شکست‌هایی که خورده‌ام تا توانستم دوباره به زندگی و سلامتی بازگردم و تجربیاتی که با آن‌ها پیدا کرده‌ام. و پیروزی‌هایی که پس از شکست‌ها بدست آمدند.

و همه این‌ها در فلسفه این‌که زیستن پلاس و چگونه زندگی بهتری داشته باشیم خلاصه شده است.

من و آینده

دوست دارید یک دم نوش زندگانی خوش طعم میهمان ما باشید؟

دم نوشی برای آغاز زندگانی‌ای نو. با ثبت نام در این دورهٔ رایگان، فرا بگیرید چگونه هرکاری را آغاز کنید و آن را ادامه دهید. کافیست در این دوره ثبت نام کنید و در یک هفته مطالب این دوره را به راحتی در ایمیل خود دریافت نمایید. همهٔ دروس این دوره امتحان خود را پس داده و یک دورهٔ کاملاً عملی را بوجود آورده است. هفت درس رایگان و کاربردی + کتاب الکترونیکی «بادبادک‌های موفقیت» را رایگان دریافت کنید. این دم نوش و هدیه رایگان را برای شروع به شما توصیه می‌کنیم. هنوز هم مردد هستید؟ بیشتر می‌خواهید بدانید؟ کافیست تا رروی دکمه زیر کلیک نمایید.

Freegift bundle